Başkan Kılınç Xenia Health Club’ı Ziyaret Etti

Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç geçtiğimiz günlerde açılışı yapılan Anamur’un gözde spor salonu olan Xenia Health Club’ı ziyaret etti.

24 Eylül’de görkemli bir açılış yapan Xenia Health Club Anamur’da şimdiden gözde mekanlar arasında. Sağlıklı yaşam konusunda alanında uzman hocalarla Anamur’da hizmet vermeye başlayan Xenia Health Club sadece spor ile değil, Anamur’da bir eksikliği de tamamlıyor. Sauna ve hamamı ile de faaliyet gösterecek olan Xenia şimdiden spor salonuna üye kayıtlarına başladı.

Açılışın hemen ardından Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç Xenia Health Club’ı ziyaret ederek; “‘Sağlam kafa Sağlam vücutta olur’ sözüyle Gazi Mustafa Kemal Atatürk bizlere sporun önemini vurgulamıştır. Her akşam Dr. Bahçeli Sahil parkımızda ben yürüyüşümü gerçekleştirsem de, Xenia Anamur’da diğer spor kulüplerinden biraz farklı olarak hizmetine başlamış ve spor yapmak isteyen Anamurlu hemşerilerimize güzel bir hizmet kalitesi sunmakta. Anamurlulara ve işletme sahiplerimize spor hocalarımıza böylesi bir hizmeti Anamur’a kazandırdıkları için teşekkür ederiz” dedi.

One thought on “Başkan Kılınç Xenia Health Club’ı Ziyaret Etti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir